Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie ogłasza nabór w ramach działania
2.4 Cyfryzacja lubelskich MŚP
Nabór zakończony
EFRR
FELU.02.04-IP.01-001/23

2.4 Cyfryzacja lubelskich MŚP

01.12.2023

Zestawienie złożonych wniosków

W ramach naboru nr FELU.02.04-IP.01-001/23, Działania 2.4 Cyfryzacja lubelskich MŚP, Priorytetu II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 złożono 163 wnioski o dofinansowanie na wartość wnioskowanego wsparcia 82 942 124,94 PLN. Wysokość alokacji przeznaczonej na nabór (w tym rezerwa 10%) wynosi 22 056 500,00 PLN.

19.02.2024

Wynik oceny formalnej

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie informuje, że w dniu 16 lutego 2024 roku Uchwałą nr DL/9744/2024 Zarządu Województwa Lubelskiego została zatwierdzona Lista ocenionych projektów na etapie oceny formalnej w ramach naboru nr FELU.02.04-IP.01-001/23, Działania 2.4 Cyfryzacja lubelskich MŚP, Priorytetu II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

Szczegóły naboru

DLA KOGO

  • Przedsiębiorstwa

wycznie mikro, mae i rednie przedsiiorstwa (zgodnie z definicj zawart w Zaczniku I do Rozporzdzenia 651/2014)

NA CO

  • Cyfryzacja MŚP (w tym handel elektroniczny, ebiznes i sieciowe procesy biznesowe, ośrodki innowacji cyfrowych, żywe laboratoria, przedsiębiorcy internetowi i przedsiębiorstwa ICT typu start-up, usługi B2B)

Wspierany typ projektu - transformacja cyfrowa MP oraz jako dodatkowy element projekt wsparcie rozwoju kompetencji cyfrowych.

Wsparciem obje b wycznie projekty, w ramach ktych zaplanowano nabycie rozwizatechnologii cyfrowych (wartoci niematerialnych i prawnych), a nastnie nabycie usug zwizanych z dostosowaniem nabywanych rozwizatechnologii cyfrowych do potrzeb i specyfiki przedsiiorstwa (rozwizania „szyte na miar#8221;).

Jak się ubiegać

Jak składać wniosek?

Wypełnienie i złożenie wniosku oraz załączników odbywa się za pomocą generatora wniosków WOD2021

Instytucja ogłaszająca nabór

Oni odpowiedzą na Twoje pytania

Punkt Kontaktowy - Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie
Lublin, ul. Wojciechowska 9a
  • Informujemy, że zgodnie z Regulaminem wyboru projektów dla naboru nr FELU.02.04-IP.01-001/23 podmiotami uprawnionymi do uzyskania wsparcia są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (zgodnie z definicją zawartą w Załączniku I do Rozporządzenia 651/2014). W związku z powyższym również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które ją odwiesiły na dzień złożenia wniosku o dofinansowanie.

    Należy jednak zauważyć, że projekty muszą dotyczyć transformacji cyfrowej wdrażanej dla prowadzonej działalności gospodarczej i integracji rozwiązań cyfrowych z procesami biznesowymi w firmie. Wobec tego wątpliwości budzi czy spełni powyższe warunki podmiot, który przez ostatni rok przed złożeniem wniosku nie prowadził działalności z uwagi na jej zawieszenie. Ponadto projekty muszą dotyczyć zasadniczej zmiany procesu produkcji/usług lub zwiększenia zdolności produkcji/usług, co również w tym przypadku jest wątpliwe.

    Data zadania pytania: 14.09.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 14.09.2023
  • Zgodnie z punktem 4.5 Kluczowe limity i ograniczenia, ppkt. 1 Regulaminu wyboru projektów wsparcie w ramach Działania 2.4 nie może być udzielone w zakresie w jakim jest wykluczone w art. 1 ust. 2 - 5 Rozporządzenia 651/2014, w art. 7 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1058 (EFRR) oraz w art. 1 ust. 1 Rozporządzenia 1407/2013.

    Zgodnie z Art. 7 Rozporządzenia EFRR ust. 1 Wsparcia z EFRR i Funduszu Spójności nie udziela się m.in. na: […]

    „f) inwestycje w zakresie składowania odpadów, z wyjątkiem:

    (i) w odniesieniu do regionów najbardziej oddalonych – wyłącznie w należycie uzasadnionych przypadkach; lub

    (ii) inwestycji w zakresie zamykania, przekształcania lub zabezpieczania istniejących składowisk, pod warunkiem że takie inwestycje nie zwiększają ich przepustowości;

    g) inwestycje służące zwiększeniu przepustowości obiektów przetwarzania odpadów resztkowych; z wyjątkiem:

    (i) w odniesieniu do regionów najbardziej oddalonych – wyłącznie w należycie uzasadnionych przypadkach;

    (ii) inwestycji w technologie odzyskiwania materiałów z odpadów resztkowych do celów gospodarki o obiegu zamkniętym;”

    W przypadku inwestycji służących zwiększeniu przepustowości w obiektach przetwarzania odpadów resztkowych odpady resztkowe należy rozumieć głównie jako odpady komunalne, które nie są zbierane selektywnie, i pozostałości po przetwarzaniu odpadów.

    Firma potencjalnego wnioskodawcy wskazuje, że działalność jest prowadzona w ramach kodu PKD 38.11.Z (Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne). Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 grudnia 2007 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) podklasa ta obejmuje:

    − zbieranie stałych odpadów (śmieci), takich jak: odpady pochodzące z gospodarstw domowych lub odpady przemysłowe z pojemników na odpady, kontenerów itp., które mogą zawierać różne materiały nadające się do odzysku,

    − zbieranie surowców wtórnych,

    − zbieranie odpadów z koszy na śmieci w miejscach publicznych,

    − zbieranie odpadów pochodzących z budowy lub rozbiórki,

    − zbieranie i usuwanie resztek typu zarośla, krzewy, gruz, tłuczeń,

    − zbieranie odpadów z produkcji zakładów tekstylnych.

    Jednocześnie zgodnie z ww. Rozporządzeniem podklasa ta nie obejmuje:

    − zbierania odpadów niebezpiecznych, sklasyfikowanego w 38.12.Z,

    − działalności składowisk w zakresie usuwania odpadów innych niż niebezpieczne,

    sklasyfikowanej w 38.21.Z,

    − sortowania i oddzielania, w różne kategorie różnorodnych surowców, takich jak: papier, tworzywa sztuczne itp., nadających się do ponownego przetworzenia czy odzysku, sklasyfikowanych w 38.32.Z

    Podklasa ta obejmuje także transport, jeżeli jest on integralną częścią zbierania odpadów.

    Biorąc po uwagę powyższe przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność objętą kodem PKD 38.11.Z w zakresie wyłącznie zbierania odpadów (bez ich składowania czy przetwarzania) może aplikować o wsparcie w ramach Działania 2.4, w zakresie wdrożenia oprogramowania usprawniającego procesy logistyczne dotyczące tej działalności.

    Zwracamy jednak uwagę, że w przypadku gdy dane przedsiębiorstwo prowadzi również działalność wykluczoną zgodnie z Art. 7 Rozporządzenia EFRR ust. 1 (np. w zakresie składowania odpadów lub przetwarzania odpadów resztkowych) to zakres projektu składanego w ramach Działania 2.4 nie może obejmować oprogramowania służącego usprawnieniu działalności wykluczonej, jak również wnioskodawca będzie zobligowany do zapewnienia rozdzielności technicznej/organizacyjnej oraz rachunkowej działalności gospodarczej wykluczonej od pozostałej działalności, w ramach której zostaną wdrożone rozwiązania cyfrowe realizowane w ramach projektu.

    Data zadania pytania: 20.09.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 20.09.2023
  • Zakup usług hostingowych serwera tj. opłata za korzystanie z zasobów współdzielonych w chmurze może stanowić koszt kwalifikowalny projektu. Ww. zakup należy wpisać w kategorię kosztów „Usługi zewnętrzne” w ramach zadania „Wdrożenie specjalistycznych rozwiązań cyfrowych". Należy pamiętać, że wnioskodawca musi zapewnić trwałość projektu, tj. hosting serwera musi być zapewniony przez okres realizacji oraz 3 lata od zakończenia projektu.

    Data zadania pytania: 20.09.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 20.09.2023
  • Zgodnie z Regulaminem wyboru projektów projekt musi być realizowany na terenie województwa lubelskiego. W ramach kryterium wyboru „Projekt realizowany jest na obszarze województwa lubelskiego oraz działalność Wnioskodawcy prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej” ocenie podlega czy projekt będzie realizowany na terenie województwa lubelskiego. W przypadku zakupu serwera jako środka a następnie umieszczenia go w centrum serwerowym poza woj. lubelskim projekt nie spełnia powyższego kryterium. Możliwy jest zakup środka trwałego jakim jest serwer i jego kolokacja na terenie woj. lubelskiego lub rozwiązanie alternatywne tj. hosting serwera, zamiast zakupu środka trwałego.

    Data zadania pytania: 20.09.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 20.09.2023
  • W ramach załącznika „Zeznania podatkowe/oświadczenie o braku zeznania” w przypadku spółki cywilnej należy przedłożyć PIT/CIT za 2022 r. wszystkich wspólników, zgodnie z danymi dotyczącymi struktury własnościowej na dzień zakończenia ostatniego roku obrachunkowego. Należy mieć na uwadze, że na etapie oceny formalnej w ramach kryterium formalnego poprawności „wniosek o dofinansowanie wraz załącznikami spełnia wymogi formalne zgodnie z Regulaminem wyboru projektów” weryfikacji podlegało będzie czy złożono wszystkie wymagane załączniki do wniosku o dofinansowanie, uwzględniając typ, charakter i zakres projektu, zgodnie z Regulaminem wyboru projektów oraz czy złożone załączniki są kompletne. W ww. kryterium weryfikacji podlegać będzie m.in. czy dołączono do wniosku deklaracje PIT wszystkich wspólników spółki cywilnej zgodnie z danymi dotyczącymi struktury własnościowej na dzień zakończenia ostatniego roku obrachunkowego, tj. 31.12.2022 r.

    Natomiast w ramach kryterium trafności merytorycznej „Miejsce odprowadzania podatku dochodowego” ocenie podlega czy miejsce odprowadzania podatku dochodowego przez wnioskodawcę znajduje się na terenie województwa lubelskiego. W przypadku spółek cywilnych punkty zostaną przyznane, jeżeli wszyscy wspólnicy odprowadzają podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego na terenie województwa lubelskiego. Weryfikacja ww. warunku będzie odbywać się w oparciu o dokumenty dotyczące aktualnej na dzień złożenia wniosku o dofinansowanie struktury własnościowej spółki, tj. w oparciu o Deklaracje PIT osób, które są wspólnikami spółki cywilnej na dzień złożenia wniosku o dofinansowanie.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • W ramach projektów w zakresie transformacji cyfrowej MŚP jest możliwe jedynie wdrożenie specjalistycznych rozwiązań cyfrowych dopasowanych do potrzeb przedsiębiorstwa. Z możliwości uzyskania wsparcia wykluczone będą wydatki na zakup oprogramowania biurowego, księgowego, systemy operacyjne wykorzystujące powszechnie znane i dostępne technologie. Projekt musi dotyczyć integracji technologii cyfrowych z istniejącymi procesami biznesowymi w danym przedsiębiorstwie oraz prowadzić do zasadniczej zmiany procesu produkcji/usługowego bądź produktów/usług, których dotyczy inwestycja lub do zwiększenia zdolności produkcyjnej/usługowej przedsiębiorstwa. Należy mieć na uwadze, że wsparciem objęte będą wyłącznie projekty, w ramach których zaplanowano nabycie rozwiązań/technologii cyfrowych (wartości niematerialnych i prawnych), a następnie nabycie usług związanych z dostosowaniem nabywanych rozwiązań/technologii cyfrowych do potrzeb i specyfiki przedsiębiorstwa (rozwiązania „szyte na miarę”). Jednocześnie projekty muszą przyczyniać się do transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa, czyli całościowego przekształcenia dotychczasowego sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa, które wiąże się z opracowaniem i wdrożeniem nowego modelu biznesowego. Transformacja cyfrowa nie obejmuje wyłącznie pojedynczych procesów organizacyjnych i zadań, lecz prowadzi do przekształcenia dotychczasowej logiki funkcjonowania przedsiębiorstwa lub sposobu tworzenia przez nie wartości dodanej. Opisane w treści maila programy wskazują, że projekt ma polegać wyłącznie na zakupie oprogramowania, służącego zwiększeniu precyzyjności/dokładności świadczonych dotychczas usług projektowania instalacji sanitarnych. Brak jest natomiast informacji, które wskazywałyby, że projekt będzie przyczyniał się do ww. transformacji cyfrowej oraz brak jest obligatoryjnego elementu w zakresie konieczności dostosowania nabywanych rozwiązań do specyfiki przedsiębiorstwa.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • W kryterium trafności merytorycznej „Inteligentne specjalizacje województwa lubelskiego” ocenie podlega czy działalność gospodarcza w której znajdą zastosowanie rozwiązania cyfrowe wdrażane w ramach projektu wpisuje się w listę zagadnień szczegółowych w zakresie obszarów inteligentnych specjalizacji województwa lubelskiego. Oznacza to, że aby uzyskać punkty w ramach ww. kryterium należy uzasadnić zgodność prowadzonej przez wnioskodawcę działalności gospodarczej, w której są wdrażane rozwiązania cyfrowe z co najmniej jednym zagadnieniem Regionalnej Strategii innowacji do 2030 r.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • Podmiotami uprawnionymi do uzyskania wsparcia są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (zgodnie z definicją zawartą w Załączniku I do Rozporządzenia 651/2014). W związku z powyższym również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Należy jednak zauważyć, że projekty muszą dotyczyć transformacji cyfrowej wdrażanej dla prowadzonej działalności gospodarczej i integracji rozwiązań cyfrowych z procesami biznesowymi w firmie. Wobec tego wątpliwości budzi czy spełni powyższe warunki podmiot, który od miesiąca prowadzi działalność. Ponadto projekty muszą dotyczyć zasadniczej zmiany procesu produkcji/usług lub zwiększenia zdolności produkcji/usług, co również w tym przypadku jest wątpliwe.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • W ramach projektów ze wsparcia wykluczone są wydatki na zakup oprogramowania biurowego, księgowego, systemy operacyjne wykorzystujące powszechnie znane i dostępne technologie. Powyższe nie oznacza że biura księgowe są wyłączone ze wsparcia. Biuro księgowe może ubiegać się o wsparcie na zakup dedykowanego oprogramowania, o ile spełnia warunki dotyczące ucyfrowienia określone w Regulaminie wyboru projektów, i o ile projekt nie będzie dotyczył zakupu oprogramowania księgowego. Należy pamiętać, że projekt musi dotyczyć integracji technologii cyfrowych z istniejącymi procesami biznesowymi w danym przedsiębiorstwie oraz prowadzić do zasadniczej zmiany procesu produkcji/usługowego bądź produktów/usług, których dotyczy inwestycja lub do zwiększenia zdolności produkcyjnej/usługowej przedsiębiorstwa.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • W ramach kryterium „Obszary ucyfrowienia działalności przedsiębiorstwa” ocenie podlega w jakich obszarach działalności przedsiębiorstwa zostaną wdrożone rozwiązania cyfrowe, nie zaś ilość oddziałów, w których zostanie wdrożone dane rozwiązanie. Punkty zostaną przyznane, jeżeli w projekcie zaplanowano wdrożenie rozwiązań cyfrowych m.in. w obszarze współpracy ponadregionalnej, transgranicznej lub ponadnarodowej, co oznacza że wdrażane rozwiązania cyfrowe umożliwią nawiązanie i prowadzenie współpracy wnioskodawcy z innymi podmiotami spoza regionu lubelskiego. Współpraca ponadregionalna oznacza współpracę z podmiotami z innych regionów Rzeczypospolitej Polskiej (z innych województw) Współpraca transgraniczna oznacza współpracę międzynarodową, której zasadniczym celem jest zniesienie ograniczeń, wynikających z istnienia granic państwowych, dotyczy współpracy z podmiotami zagranicznymi posiadającymi siedzibę w regionach bezpośrednio przylegających do granicy województwa lubelskiego.

    Współpraca międzynarodowa oznacza współpracę wnioskodawcy z podmiotami z zagranicy.

    Wdrożenie rozwiązań objętych projektem w innych oddziałach wnioskodawcy, które mieszczą się w województwie lubelskim nie stanowi współpracy ponadregionalnej.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • Zgodnie z Regulaminem koszty usług szkoleniowych, świadczonych przez ekspertów zewnętrznych, w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych personelu wnioskodawcy mogą być elementem projektu i wpisują się w katalog kosztów kwalifikowalnych. Zapisy Regulaminu nie wykluczają możliwości korzystania z usług szkoleniowych dostawcy rozwiązania cyfrowego, natomiast należy pamiętać, że zakup tego rodzaju usług musi zostać dokonany z zachowaniem zasady konkurencyjności.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • Zgodnie z treścią kryterium trafności merytorycznej pod pojęciem chmury publicznej należy rozumieć usługi obliczeniowe oferowane przez dostawców z zewnętrznych firm za pośrednictwem publicznego Internetu. Przykładami chmury obliczeniowej są Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure, Google Cloud Platform.

    Zgodnie z definicją kryterium trafności merytorycznej ocenie podlegać będzie czy w projekcie zaplanowano zastosowanie technologii przetwarzania w publicznej chmurze obliczeniowej (model świadczenia usług chmurowych – laaS, PaaS, SaaS pozostaje bez znaczenia). Kryterium nie definiuje konkretnych technologii przetwarzania w publicznej chmurze obliczeniowej, niemniej jednak zakres projektu musi zawierać ww. technologie, a opis projektu musi być jednoznaczny w tym kontekście.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • Zgodnie z Regulaminem wyboru projektów dla naboru nr FELU.02.04-IP.01-001/23 nabycie wartości niematerialnych i prawnych jest obligatoryjnym elementem projektu i możliwe jest jako:

    a. zakup gotowych, dostępnych na rynku rozwiązań cyfrowych, nabywanych jako wartości niematerialne i prawne, które następnie muszą zostać dostosowane do potrzeb i specyfiki przedsiębiorstwa, zgodnie z rozdz. 5.4.2 Regulaminu;

    b. zakup stworzonych na zamówienie wnioskodawcy rozwiązań cyfrowych, nabywanych jako wartości niematerialne i prawne, które następnie muszą zostać dostosowane do potrzeb i specyfiki przedsiębiorstwa, zgodnie z rozdz. 5.4.2 Regulaminu, z zastrzeżeniem, że zlecenie opracowania ww. rozwiązań nastąpiło nie wcześniej niż w dniu następującym po dniu złożenia wniosku o dofinansowanie.

    Z uwagi na powyższe jest możliwy zakup oprogramowania powszechnie dostępnego na rynku, a następnie dostosowanie go do potrzeb przedsiębiorstwa

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023
  • Projekt musi dotyczyć integracji technologii cyfrowych z istniejącymi procesami biznesowymi w danym przedsiębiorstwie oraz prowadzić do zasadniczej zmiany procesu produkcji/usługowego bądź produktów/usług, których dotyczy inwestycja lub do zwiększenia zdolności produkcyjnej/usługowej przedsiębiorstwa. Mając na uwadze opis z pytania, jeżeli usprawnienie procesu, o którym mowa, przyczyni się do zasadniczych zmian procesu usługowego albo zwiększy zdolność usługową firmy, poprzez wykorzystanie rozwiązań cyfrowych dostosowanych do specyfiki przedsiębiorstwa, co do zasady takie działanie można uznać na kwalifikowalne.

    Data zadania pytania: 04.10.2023
    Data udzielenia odpowiedzi: 04.10.2023

Dokumenty

Aktualności

  • 12.10.2023

    Wydłużony termin naboru wniosków nr FELU.02.04-IP.01-001/23

    Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie informuje, że w dniu 12 października 2023 roku Uchwałą nr DXI/8938/2023 Zarządu Województwa Lubelskiego został wydłużony termin naboru wniosków nr FELU.02.04-IP.01-001/23. Wnioski można składać do dnia 30.11.2023 r.

  • 26.04.2024

    Zmiana Regulaminu wyboru projektów nr FELU.02.04-IP.01-001/23

    Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie informuje, że w dniu 26.04.2024 roku zmianie uległ Regulamin wyboru projektów do dofinansowania w sposób konkurencyjny w ramach naboru nr FELU.02.04-IP.01-001/23.

    Dodano nowy obligatoryjny Załącznik I.7 - „Formularz pomocy de minimis”.

    Zmianie uległ również Załącznik nr 5 „Instrukcja wypełniania załączników do wniosku o dofinansowanie” i Załącznik nr 6 „Wzór umowy o dofinansowanie wraz z załącznikami”.

    Zmiana spowodowana jest wejściem w życie z dniem 19 kwietnia 2024 r. Rozporządzenia Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej w sprawie udzielania pomocy de minimis w ramach regionalnych programów na lata 2021–2027 z dnia 17 kwietnia 2024 r. (dalej Rozporządzenie de minimis), na podstawie którego traci moc Rozporządzenie z dnia 29 września 2022 r., stanowiące podstawę udzielania pomocy de minimis w ramach naboru nr FELU.02.04-IP.01-001/23.

    W celu weryfikacji spełnienia warunków uprawniających Wnioskodawcę do otrzymania pomocy na podstawie Rozporządzenia de minimis do dokumentacji naboru dodano załącznik I.7 „Formularz pomocy de minimis”.

    W związku z powyższym wszystkie projekty, które są obecnie na etapie oceny merytorycznej, zostaną skierowane w systemie WOD2021 do poprawy, wraz z pismem zobowiązującym do złożenia dodatkowego załącznika tj. „Formularza pomocy de minimis” stanowiącego załącznik nr I.7 do Regulaminu wyboru projektów.

Finanse

Dofinansowanie do
800 000
Kwota alokoacji
22 056 500
Poziom dofinansowania
do 70%
Forma wsparcia
Dotacja
Rodzaj pomocy
Publiczna, De minimis
Typ naboru
Konkurencyjny

Termin naboru

start

04.09.2023

koniec

30.11.2023

Wyniki

II kwartał

Instytucja ogłaszająca nabór

Oni odpowiedzą na Twoje pytania

Punkt Kontaktowy - Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie
Lublin, ul. Wojciechowska 9a